Léčení zvířat


Máte doma nemocné zvířátko, které potřebuje pomoct? Nevíte si s ním rady? Jsme tu pro Vás.

Určitě jste se setkali s tím, že se Váš domácí mazlíček, po příchodu nového člena do domácnosti, začal chovat jinak, bez příčiny začal reagovat na hlasité zvuky bázlivě, začal být agresivní, začal být apatický, nervózní či se u něj objevily jiné změny v chování, které u něj neznáte.

Stejně tak jako lidé, i zvířata všeho druhu, procházejí během svého života různými situacemi, které mohou být pro zvíře traumatické. Jakákoli traumatická zkušenost může u zvířete způsobit náhlé změny chování, které může znepříjemňovat další společný život se svým majitelem.

Zvířátko se může také zranit, či se u něj začnou projevovat následky věku.

Tato traumata nebo fyzické problémy se dají energeticky odblokovat a přeléčit a zvířátku ulevit. V případě stařeckých či degenerativních změn podstatně ulevit.

Je zde také možnost využití energetického léčení k podpoře a harmonizaci zdraví a chování zvířete. Zvířátku můžeme doplnit energii v době, kdy je např. ve větším tréninkovém zatížení, pooperačním stavu, během březí nebo po porodu, regeneraci poúrazových stavů a podobně.

Energetická léčba se u zvířátka provádí tzv. na dálku, což znamená, že se svým čtyřnohým mazlíčkem můžete být v klidu doma či na jiném místě, které uvedete. Můžete prožívat den tak jako obvykle bez žádných omezení. Jediné co můžete v době léčení na zvířátku pozorovat je, že může být lehce nervózní, unavené nebo spavé. Tento stav můžete pozorovat ještě nějaký čas, po který se energie dočišťují - uvolňují. V této době může být zvířátko více žíznivé.

Energetickou léčbu nabízím i formou osobní konzultace. Znamená to, že přijedete se svým mazlíčkem nebo jen s jeho fotografií. Během této konzultace uvidíte, jak na Vašem miláčkovi pracuji a při té příležitosti celý jeho problém probereme a  poradím Vám co a jak dál.