Terapie lidí

Primárně jsem začal pracovat na odblokovávání a léčení zvířat. Během své praxe jsem se utvrdil v tom, že spoustu zvířecích neduhů je spojeno s jejich majiteli. Proto jsem se vydal i cestou odblokovávání a léčení lidí, aby terapie vašich miláčků byla kompletní. Mé služby nenabízím pouze zvířecím miláčkům a jejich majitelům, ale i lidem bez zvířátek, kteří chtějí ulevit své duši a tělu.

Lidé se na mě obrací se svými fyzickými, psychickými, vztahovými, partnerskými a dalšími problémy. Během terapie problém rozebereme a pomocí metody SRT odblokuji příčiny problému a energie zharmonizuji. Při fyzických obtížích, krom metody SRT, používám také metodu Body Restructuring, čímž dokáži srovnat a přeléčit fyzické tělo a tím ulevit od bolestivých projevů problému. K tomu, aby byla terapie plnohodnotná, vám doporučím případně byliny, doplňky stravy a poradím i s jednoduchými cviky pro odstranění bolestí pohybového aparátu.

Těmito metodami lze pomoci před zkouškami, závody a během přípravy na ně. Odstraněním stresu, negací a negativních emocí a celkovému pozitivnímu naladění dochází ke změně přístupu, ke zlepšení výkonů a rychlejší regeneraci.

Mezi časté problémy, se kterými se na mě klienti obracejí, je řešení problémů v oblasti podnikání, zaměstnání a financí. Problémy v těchto oblastech jsou často spojené se závistí od druhých lidí, naučenými vzorci chování a přístupem k penězům jako takovým. Veškerý tyto negace mají vliv na finanční a pracovní stránku života a proto např. nemůžete dosáhnout vyvážených příjmů či Vám nejde prorazit s novým výrobkem na trh.