Metody terapie

  • Energetické léčení vycházející z metody SRT
  • Reiki

Energetické léčení

SRT je kompletní a troufám si říci, že jedna z nejúčinějších metod práce s vědomím a podvědomím. Za pomocí vaší duše a Vyššího Já, jsme schopni zjistit, proč se v životě stále opakují některé situace, proč jsme nemocní, jaké programy a bloky nás ovlivňují, proč se nám nedaří dosáhnout svých cílů, proč máme problémy ve vztazích, v zaměstnání. Proč máme smůlu a spoustu dalších situací, které nám brání v tom jít vpřed a prožívat život na plno s hojností a Láskou. Díky tomuto poznání pak můžeme negativní bloky uvolnit a odstranit. Je to metoda, která je schopná najít veškerá traumata nejen v tomto životě, ale dokáže jít zpět do minulých životů, kde jsme potom schopni tyto traumata odblokovat a odstranit.

Pomocí SRT můžeme vyhledat veškeré traumatické zážitky a programy, které jsou uchovány v naší karmě. Na základě vašeho poznání je může očistit, zharmonizovat nebo odstranit.

Metodou SRT pročišťujeme vše, disharmonické programy, negativní emoce, blokující energie ve minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Odblokovává předprogramované nemoci a sebedestrukční programy. Díky tomu už pak neslouží nemoc nebo negativní situace jako pomoc k sebeuvědomění a tím pádem není nutné, abychom ji prožívali. Metoda SRT pracuje na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické a duchovní.

Tato metoda mě naučila pracovat s dušičkami zemřelých, přivtělenými dušemi, různými entitami. Změny, které jsem sám na sobě pocítil, když jsem se touto metodou čistil a stále se čistit budu, byli velmi silné a urychlily můj duchovní vývoj. Začala úžasně pracovat moje intuice, vnitřní vidění i slyšení. Otevřelo se třetí oko. A i když s ní pracuji celá dlouhá léta, stále mi přináší spoustu překvapení a zázraků.

Spiritual Body Restructuring

Spiritual Restructuring je spojení SRT a práce na fyzickém těle, kde dochází k sebeuzdravujícím procesům, opravám následků po nemocech, harmonizace těla, vnitřních orgánů a stavby kostí .

Díky této metodě se dějí zázraky.

Metoda je vhodná na

  • odstranění bolestí páteře
  • bolesti svalů
  • potíže s klouby
  • bolesti hlavy a migrény
  • uvolnění orgánů
  • korekce energií v jednotlivých částech těla, orgánech
  • uvolnění programů za jednotlivých orgánů
  • fantomovi bolestiReiki

Mnozí z Vás ještě neví, co si mají představit pod pojmem Reiki. Energie Reiki je univerzální léčivá energie, která pomáhá jak při fyzických obtížích, tak podporuje psychiku. Během aplikace každý pociťuje různé pocity, někdo příjemné teplo, někdo tlak v místě aplikace, někdo mravenčení a podobně. Reiki se dají aplikovat buď fyzicky, tedy dotykem nebo na dálku. Doba aplikace je 15-20 minut. Během této doby si tělo pojme dostatek potřebné energie. Máte-li zájem o podpoření svého zvířecího miláčka energií Reiki, zavolejte nebo napište email a vše domluvíme.