Metody terapie

  • Energetické léčení vycházející z metody SRT
  • Reiki

Energetické léčení

SRT je kompletní a troufám si říci, že jedna z nejúčinnějších metod práce s vědomím a podvědomím. Za pomoci duše Vašeho zvířátka a Vyššího Já, jsme schopni zjistit, proč se v životě stále opakují některé situace, proč je nemocné, jaké programy a bloky ho ovlivňují, proč mají problémy ve vztazích s lidmi nebo jinými zvířátky. Díky tomuto poznání pak můžeme negativní bloky uvolnit a odstranit. Je to metoda, která je schopná najít veškerá traumata nejen v tomto životě, ale dokáže jít zpět do minulých životů, kde jsme potom schopni tyto traumata odblokovat a odstranit.

Pomocí SRT můžeme vyhledat veškeré traumatické zážitky a programy, které jsou uchovány v jich karmě. Ty se pak uvolní a odstraní, aby Vaše zvířátko neovlivňovaly.

Metodou SRT pročišťujeme vše, disharmonické programy, negativní emoce, blokující energie ve minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Odblokovává před programované nemoci a sebedestrukční programy. Díky tomu už pak neslouží nemoc nebo negativní situace jako pomoc k sebeuvědomění a tím pádem není nutné, aby ji prožívali. Metoda SRT pracuje na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické a duchovní.

Tato metoda mě naučila pracovat s dušičkami zemřelých, přivtělenými dušemi, různými entitami. 

Spiritual Body Restructuring

Spiritual Restructuring je spojení SRT a práce na fyzickém těle, kde dochází k sebeuzdravujícím procesům, opravám následků po nemocech, harmonizace těla, vnitřních orgánů a stavby kostí .

Díky této metodě se dějí zázraky.

Metoda je vhodná na

  • odstranění bolestí páteře
  • bolesti svalů
  • potíže s klouby
  • uvolnění orgánů
  • korekce energií v jednotlivých částech těla, orgánech
  • uvolnění programů za jednotlivých orgánů
  • fantomovi bolestiReiki

Mnozí z Vás ještě neví, co si mají představit pod pojmem Reiki. Energie Reiki je univerzální léčivá energie, která pomáhá jak při fyzických obtížích, tak podporuje psychiku. Během aplikace Vaše zvířátko cítí příjemný příliv energie. Reiki se dají aplikovat buď fyzicky, tedy dotykem nebo na dálku. Doba aplikace je 15-20 minut. Během této doby si tělo pojme dostatek potřebné energie. Máte-li zájem o podpoření svého zvířecího miláčka energií Reiki, zavolejte nebo napište email a vše domluvíme.